Zabiegi odmładzające na skórę

Zabiegi odmładzające na skórę

O skórę można dbać na bardzo różne sposoby – dobre efekty przynoszą nie tylko odpowiednie kosmetyki, ale również zdrowa dieta, uprawianie sportu czy unikanie używek – jednak nawet to nie wystarczy, aby zatrzymać na niej oznaki starzenia – wtedy warto wspomóc się profesjonalnymi zabiegami w gabinecie medycyny estetycznej.

Jak zachować jędrną i sprężystą skórę?

Za jędrność i elastyczność skóry odpowiada przede wszystkim kolagen i elastyna, ale niestety wraz z wiekiem skóra traci możliwość tworzenia nowych włókien kolagenowych, czego efektem jest właśnie utrata jędrności i sprężystości, a to najprostsza droga do pojawienia się pierwszych zmarszczek.

Kosmetyki, nawet te najlepsze, nie mają możliwości wniknięcia w głębsze warstwy skóry, aby stymulować włókna kolagenowe – jest to jednak możliwe z pomocą zabiegów medycyny estetycznej, które wykorzystują do tego celu energię bipolarnego prądu RF. Dzięki temu włókna kolagenowe są pobudzane do wzrostu, a to pozytywnie wpływa na kondycję skóry i tym samym powstrzymuje jej starzenie się. Więcej na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.

Zabiegi odmładzające z prądem RF

Wykorzystanie w medycynie estetycznej prądu RF daje bardzo dobre efekty – skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna i widocznie odmłodzona, ponieważ zmniejsza się także widoczność zmarszczek. Zabiegi te można wykonać zarówno na twarzy, jak i innych częściach ciała.

Każdy tego rodzaju zabieg wykonywany jest przez doświadczonych w tym zakresie specjalistów, a także z pomocą profesjonalnych i nowoczesnych urządzeń od renomowanych producentów.

Efekty zabiegów z prądem RF

Zabiegi medycyny estetycznej, które wykorzystują do odmładzania skóry prąd RF, są widoczne gołym okiem i co istotne – są długotrwałe. Może skorzystać z nich każdy, kto chce skutecznie poprawić jakość swojej skóry.

Zaletą tego rodzaju zabiegów jest to, że są one całkowicie bezpieczne, bezbolesne i nie wymagają rekonwalescencji – sprawdź efekty na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/!