Wszystko o Agnes Fashion Group

Wszystko o Agnes Fashion Group

Agnes Fashion Group to marka, jedna z najpopularniejszych na rynku, która zajmuje się modą ślubną i wyznacza nowe trendy. Firma ta ceniona jest głównie za styl i elegancję, a także za delikatność i szlachetność wszystkich kreacji ślubnych. Produkty tej marki cenione są nie tylko w kraju, ale także za granicą.

Z czego znana jest marka Agnes Fashion Group?

Znakiem charakterystycznym tej firmy są perfekcyjne wykończenia, z dbałością o najdrobniejsze nawet detale, a także doskonałe kroje, na każdą figurę. Wszystkie kreacje wykonane są z materiałów najwyższej jakości, sprowadzanych z zagranicy, najczęściej z Japonii, Francji i Włoch. Są to jedwabie, żakardy, satyna, mikado oraz żorżeta, szyfony. Większość modeli przyozdobionych jest misternymi koronkami, znakiem rozpoznawczym tej marki. Unikatowe modele tworzone są z najwyższą starannością, tak aby każda przyszła panna młoda poczuła się naprawdę wyjątkowo w tym szczególnym dla siebie dniu.

Co wchodzi w skład kolekcji Agnes Fashion Group?

Kolekcja sukien ślubnych Agnes Fashion Group składa się z trzech głównych linii. Pierwsza z nich, Agnes Bridal Dream jest połączeniem nowoczesności i elegancji. Suknie z tej linii mają kształt litery A oraz sensualne cięcia w dopasowanych sukniach o kształcie rybek. Wszystkie panny młode, które cenią sobie prostotę i wygodę, znajdą tu sukienki nowoczesne, krótkie i nieoczywiste. Ta kolekcja powstałą z myślą o kobietach nietuzinkowych, które cenią tradycję w nietypowym wydaniu.Kolekcja sukien ślubnych The One przeznaczona jest dla pań, które w tym szczególnym dniu chcą pozostać sobą, niepowtarzalną i jedyną. Linia ta charakteryzuje się prostymi cięciami i minimalizmem. Kreacje uszyte są z żakardu, oryginalnej surówki mikado. Wszystkie przyozdobione są koronkami w starym stylu. Całość sprawia niezwykle wytworne i dystyngowane wrażenie.

Suknie ślubne dla pań puszystych

Trzecią linia kolekcji Agnes stanowią suknie przeznaczone dla pań, których rozmiary są nieco większe. W kolekcji PLUS SIZE jest wiele modeli, które podkreślą urodę i wdzięk pań okrąglejszych, które w tym szczególnym dniu chcą poczuć się również pięknie i seksownie.Wszystkie sukienki z Agnes Fashion można pooglądać na stronie https://www.agnesfashiongroup.pl/styl.