Jak zaskoczyć partnera z okazji rocznicy?

Rocznica związku to dzień, który celebruje wiele par. Warto obdarować partnera czymś wyjątkowym, co pozostanie w pamięci na długie lata. Jak zaskoczyć ukochaną osobę? Oto nasze propozycje.

Weekend we dwoje

Rocznica to dobra okazja, by spędzić z bliską osobą więcej czasu, dlatego można zaskoczyć partnera krótkim wypadem w jakieś klimatyczne miejsce. Wydaje się, że Weekend nad morzem dla dwojga jest idealnym sposobem celebracji tak ważnego święta. Wspólny pobyt może dać zakochanym szansę na długie rozmowy i jeszcze większą bliskość.

Wyjazd nad Bałtyk pozwoli też zrelaksować się i wyciszyć. Nie zabraknie również innych atrakcji – w dzień można oddać się wielu wspólnym aktywnościom, a wieczorem wyjść na romantyczną kolację. Weekend nad morzem dla dwojga to propozycja idealna przez cały rok – nie tylko latem.

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Opcja weekendu nad morzem dla dwojga wydaje się świetnym rozwiązaniem, ale jeśli z jakiegoś powodu nie możemy pozwolić sobie na wyjazd, pozostaje wiele innych pomysłów na prezent. Poza upominkami rzeczowymi, takimi jak np. biżuteria czy perfumy, sporo par decyduje się na udział w wspólnej sesji fotograficznej.

Wykonanie profesjonalnych zdjęć oferuje dziś wielu fotografów, jednak nie należy zwlekać z rezerwacją terminu. Warto też wcześniej obejrzeć portfolio danego usługodawcy, aby mieć pewność, że poziom i styl jego prac będzie nam odpowiadać. Zdjęcia wykonywane są w ustalonej z fotografem scenerii, by każdy czuł się komfortowo.

Ekstremalne wrażenia dla odważnych

A jak zaskoczyć partnera, który uwielbia adrenalinę? To proste – wystarczy pomyśleć o prezencie, który zagwarantuje silne emocje i dostarczy niepowtarzalnych wrażeń. Chodzi oczywiście o voucher na udział w jednej z ekstremalnych aktywności.

Popularnością cieszy się w takim wypadku bungee, lot paralotnią dla dwojga oraz skoki ze spadochronem, które dodatkowo można zarejestrować na filmie. Ciekawą opcją jest wspinaczka i przelot widokowy samolotem. Wiele par kupuje z okazji rocznicy wspólny lot w tunelu aerodynamicznym.