Jak powiększyć i wymodelować usta w bezpieczny sposób?

Jak powiększyć i wymodelować usta w bezpieczny sposób?

Kwas hialuronowy to substancja, którą pokochały kobiety. Już od dłuższego czasu jest doceniany w medycynie estetycznej. Na czym polega powiększenie ust i o czym trzeba pamiętać udając się na zabieg?

Powiększenie ust kwasem hialuronowym – co to jest?

Zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym jest bardzo popularny już od wielu lat. Dlaczego?

Największą jego zaletą jest skuteczność. Panie, które zdecydują się na zabieg już po jednej wizycie mogą cieszyć się ponętnymi ustami o nienagannym kształcie. Warto pamiętać, że kwas hialuronowy jest wypełniaczem, który nie tylko powiększa wargi, ale również koryguje ich kształt.

Na zabieg kwasem hialuronowym powinny zdecydować się panie, które mają wąskie usta, małe, niesymetryczne czy takie, które utraciły wyraźne kontury.

Zabieg powiększania ust nie trwa długo. Najczęściej zajmuje od 30 minut do godziny. Efektami można cieszyć się nawet do roku czasu, ale tylko wtedy, gdy kwas hialuronowy był wysokiej jakości.

Gdzie wykonać zabieg powiększenia ust?

Powiększenie ust https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/ jest zabiegiem bezpiecznym, ale tylko wtedy, gdy wykonuje go specjalista. Warto pamiętać, że nie należy wykonywać wstrzyknięcia kwasu hialuronowego u kosmetyczki. Ważne, by zabieg został wykonany przez lekarza.

Powiększenie ust można wykonać różnymi metodami. To lekarz decyduje, czy użyje igły, czy kaniuli. Wybór techniki zależy od efektów, które pacjentka chce uzyskać.

Ważny jest również wybór preparatu. Zabieg wykonany kwasem bardziej usieciowanym będzie droższy, ale efekty utrzymają się dłużej. Koniecznie trzeba pamiętać, by za pierwszym razem zdecydować się na mniejszą ilość kwasu. Dzięki temu pacjentka będzie mogła przyzwyczaić się do swojego nowego wyglądu. Warto również pamiętać, że zbyt małą ilość kwasu zawsze można uzupełnić. Za dużej ilości kwasu nie można usunąć.