Czym wyróżnia się zabieg kriolipolizy?

Kriolipoliza to rozbijanie tkanki tłuszczowej przy pomocy ujemnej temperatury. To zabieg, który jest prawdziwym hitem i coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z niego. Czym wyróżnia się ten rodzaj zabiegów? Kto powinien się na niego decydować i w jakiej sytuacji jest to wskazane?

Bez bólu i rekonwalescencji

Kriolipoliza opisana na https://saywowclinic.pl/coolsculpting/ jest zabiegiem, który nie wymaga szczególnego przygotowania i rekonwalescencji. Jej przeprowadzenie nie wiąże się z bólem, a jedynie lekkim dyskomfortem, który wiąże się z użyciem niskiej temperatury.Oczywiście nie ma mowy o wartościach, które mogłyby grozić powstaniem odmrożeń. Do zabiegu wykorzystywana jest temperatura z przedziału 3 do -9 stopni Celsjusza. Jest ona na tyle niska, by nie powodowała uszkodzeń skóry, ale równocześnie mogła wpływać na szybkie rozbijanie tkanki tłuszczowej, które jest celem zabiegu. To właśnie sprawia, że coolsculpting umożliwia modelowanie sylwetki bez konieczności sięgania po skalpel czy jakiekolwiek inwazyjne metody pozbywania się nadmiaru tłuszczu.

Bardzo szybkie efekty

W większości przypadków na efekty odchudzania trzeba dość długo czekać. To przecież oczywiste, że nie wystarczy tylko postanowić pozbyć się zbędnych kilogramów. By uzyskać zadowalający efekt, trzeba jeszcze dużo pracować. Usługa z https://saywowclinic.pl/coolsculpting/ może dać widoczny efekt już po kilku godzinach od jej przeprowadzenia. Oczywiście kluczowe jest to, ile tkanki tłuszczowej trzeba usunąć. Zwykle po jednym zabiegu można zauważyć zmniejszenie obwodów problematycznych partii ciała nawet o 2 cm.

Idealny zabieg do modelowania

Kriolipoliza jest zabiegiem, który świetnie sprawdza się w przypadku osób o prawidłowej masie ciała.W ich wypadku jest on wykonywany po to, by pozbyć się tkanki z najbardziej uciążliwych miejsc, gdy treningi nie dają wystarczających rezultatów.