PKS w Żywcu

sindbad - sindbad (8) .jpg

PKS Żywiec to przedsiębiorstwo transportowe z bogatą tradycją. Świadczy ono usługi przewozowe na terenie powiatu żywieckiego i okolic. Przewozy odbywają się także w niedziele i święta. Bilety dostępne są w relatywnie niskiej cenie, co jest bardzo ważne dla podróżujących.

PKS Żywiec – co warto wiedzieć?

Okazuje się, że PKS Żywiec powstał w latach 50. XX wieku i od tamtego okresu świadczy usługi przewozowe na terenie powiatu żywieckiego oraz okolic. Oferowany są przewozy pasażerskie, w tym przewozy rzeczy, a ponadto wynajem autobusów. Co istotne, przedsiębiorstwo posiada w swojej flocie nowoczesne autobusy. Wyposażone są one w klimatyzację, Wi-Fi oraz toalety.

Oferta tego przewoźnika jest szeroka. Przewozy odbywają się do wielu miejscowości. Zatrudniani są tylko doświadczeni kierowcy, gdyż priorytetem tej firmy jest zapewnienie pasażerom bezpieczeństwa oraz komfortu.

PKS z konkurencyjnymi cenami

Warto zaznaczyć, że PKS Żywiec posiada rozbudowaną sieć połączeń autobusowych na terenie powiatu żywieckiego oraz poza nim. Rozkład jazdy można sprawdzić na stronie internetowej firmy lub w punktach informacyjnych. Bilety można kupić u kierowcy, jak i przez internet.

Warto wiedzieć o tym, że ceny biletów w PKS Żywiec są konkurencyjne w porównaniu z innymi przewoźnikami. Istnieją też specjalne zniżki dla uczniów, emerytów i studentów. Dzięki nim bilety można kupić w naprawdę korzystnej cenie.

PKS – Inne istotne kwestie

Jak się okazuje, PKS Żywiec stawia na wysoką jakość obsługi klienta. Firma zapewnia miłą i profesjonalną obsługę oraz dba o komfort podróżnych, co powinno być kwestią priorytetową dla każdego przewoźnika.

PKS Żywiec to przewoźnik dbający też o środowisko naturalne poprzez stosowanie nowoczesnych oraz ekologicznych rozwiązań w swoich pojazdach. Przedsiębiorstwo dodaje też programy edukacyjne dotyczące ochrony środowiska. Trzeba wiedzieć o tym, że PKS Żywiec to solidny i sprawdzony przewoźnik, który oferuje konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość obsługi klienta. Cieszy się on renomą od wielu lat.