Nowoczesne autokary do wynajęcia na wesele i nie tylko

Nowoczesne autokary do wynajęcia na wesele i nie tylko

Na terenie kraju działa sporo firm przewozowych, które oferują wypożyczenie autokaru na różny okres. Ile taka opcja kosztuje? Czy warto z niej skorzystać, organizując przyjęcie weselne?

Wynajem autokaru na wesele

Przedsiębiorstwa transportowe oferujące wynajem autokarów mają w swojej flocie nowoczesne pojazdy, które zapewniają doskonałą wygodę podczas podróży. Autokary wyposażone są w klimatyzację i ogrzewanie, wygodne fotele, w których można w dłuższej podróży się zdrzemnąć.

Autokar można wynająć na różny okres, począwszy od godziny, a skończywszy na kilku tygodniach. Wszystkie pojazdy są sprawne techniczne, a kierowcy doświadczeni.

Autokar do wynajęcia na wesele – zalety

Para młoda, organizując przyjęcie weselne, musi zadbać o każdy szczegół i komfort swoich gości. Zaproszone osoby chcą się bawić i na pewno napić alkoholu, a więc przyjazd autem jest niewskazany. Czasami ciężko jest dojechać na imprezę komunikacją czy taksówką, a proszenie sąsiadów jest kłopotliwe.

Wynajęcie autokaru jest najlepszym pomysłem i ułatwia całą organizację. Najczęściej powrót jest dostępny o różnych godzinach, aby każdy mógł swobodnie dotrzeć do domu, kiedy już będzie czuł się zmęczony.

Koszt wynajmu autokaru

Wynajem autokaru na wesele nie jest kosztowne. Ceny kształtują się różnie w zależności od terminu czy wielkości autobusu.

Busy kosztują mniej i cena za godzinę rozpoczyna się od niecałych 100 złotych. Autobus jest droższy i należy liczyć się z kwotami rozpoczynającymi się od 400 złotych wzwyż.