Ile kosztuje depilacja laserowa i czy zabieg jest bolesny?

Masz już dość odrastających włosków i chcesz trwale usunąć zbędne owłosienie? Rozważasz wykonanie zabiegu depilacji laserowej, ale nie wiesz, jaki jest jej koszt i czy sprawia ból? Jeśli na obydwa pytania odpowiedziałaś twierdząco, to świetnie się składa, bo w tym artykule dowiesz się, jaki jest koszt depilacji laserowej i czy jest to zabieg bolesny.

Obawa przed nieznanym

Wszelkie obawy przed zabiegiem są naturalne, ponieważ człowiek zawsze boi się nieznanego. Podobnie jak do innych zabiegów, tak i do depilacji laserowej podchodzimy z dystansem. Najpierw musimy poczytać na jej temat sporo artykułów, przejrzeć poradniki i sprawdzić, jak wgląda zabieg oraz jakie są przeciwwskazania czy ewentualne efekty uboczne.

Podobnie jest z każdym nowym zabiegiem, który zawita do naszego kraju. Tak było z manicure hybrydowym jeszcze kilka lat temu. Każda zainteresowana osoba, szukała w sieci informacji jak wygląda zabieg manicure hybrydowy w salonie i jakie są przeciwwskazania lub zagrożenia. Dopiero po uzyskaniu odpowiedniej wiedzy na temat każdego zabiegu, chętnie decydujemy się na jego wykonanie. Dlatego też powstał ten artykuł, aby zażegnać obawy i poznać całą prawdę o depilacji laserowej.

Jaki jest koszt zabiegu?

Pierwsze pytania, jakie padają, zwykle dotyczą cennika. Cóż, zabieg depilacji laserowej do tanich nie należy. Nie ma co się oszukiwać, nie zrobisz go za kilkadziesiąt złotych. Koszty zależne są jednak od wielu kwestii, a w głównej mierze od powierzchni poddawanej zabiegowi. Za usunięcie włosków nad górną wargą zapłacisz zdecydowanie mniej niż za depilację laserową nóg. Bikini i pachy również są tańsze.

Co więcej, na koszt zabiegu ma także wpływ wiele innych czynników. Między innymi rodzaj wykorzystywanego urządzenia czy nawet lokalizacja salonu. Warto jednak nadmienić, że w przypadku tego zabiegu nie można sugerować się cennikiem. Wybór salonu powinien być przemyślany, a najważniejszym kryterium zawsze musi być jakość oferowanych usług. Pełen profesjonalizm, doświadczenie i wiedza to absolutne podstawy, by zabieg mógł być wykonany profesjonalnie. Dlatego jeśli interesuje Cię depilacja laserowa w Katowicach, postaw na sprawdzony salon, z pozytywnymi opiniami, który ma doświadczenie w branży i stawia na wysokiej jakości usługę oraz profesjonalne urządzenia.

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

To także jedno z najczęściej zadawanych pytań. Nie podlega wątpliwości, że wybierając tak drogi rodzaj zabiegu, oczekujemy komfortu. Depilacja woskiem zdecydowanie do komfortowych nie należy, a ból z nią związany jest wręcz dla wielu nie do wytrzymania. Na szczęście depilacja laserowa jest zupełnym tego przeciwieństwem. Zabieg jest niemalże bezbolesny! Pacjentka może odczuwać jedynie delikatne mrowienie w momencie emisji impulsu wiązki lasera, jednak w większości przypadków odczuwa jedynie delikatne ciepło.

Profesjonalnie wykonany zabieg to przede wszystkim wysoka jakość i odpowiednio dobrana moc. Przy prawidłowej intensywności, dobranej indywidualnie do każdej klientki, skóra nawet nie zostanie podrażniona.