Gdzie zorganizować urodziny dla dzieci?

Większość rodziców bojąc się o bałagan w swoim domu lub po prostu brak miejsca na wyprawienie dziecku urodzin, decyduje się na organizację ich w innych miejscach.

Urodziny dla dzieci – na co zwrócić największą uwagę?

Osoby, które decydują się zorganizować przyjęcie urodzinowe, powinny zastanowić się nad kilkoma czynnikami:1. Cena – to chyba najważniejsza sprawa, jeśli chodzi o wyprawienie urodzin. Należy wcześniej ustalić sobie maksymalny budżet i dowiedzieć się co ewentualnie wchodzi w skład imprezy, czasami jest to tort, napoje lub przekąski.2. Termin – warto wybrać sobotę lub niedzielę, ponieważ większość osób ma wtedy wolne lub pracuje krócej. Urodziny najlepiej jest zaplanować na godziny popołudniowe, aby każdy miał możliwość przygotowania się. 3. Lokalizacja – jest ważnym elementem, który może wpłynąć na przyjazd niektórych gości. Jeśli wybierzemy miejsce, które jest daleko nie wszyscy rodzice, będą chcieli przywieźć swoje pociechy. 4. Miejsce dla rodziców – jest równie ważnym elementem, ponieważ czasami rodzice nie wiedzą, gdzie mają się udać na te dwie czy trzy godziny, zwłaszcza jeśli nie opłaca im się wracać do domu. Warto jest zorganizować również mały poczęstunek specjalnie dla nich.5. Opinie innych osób – przeczytanie takich opinii jest pomocne w chwili, gdy nie robimy imprezy w miejscu już sprawdzonym. Z takich opinii możemy się dowiedzieć m.in. czy lokal jest czysty, czy serwowane jedzenie jest dobre oraz, czy personel angażuje się w imprezę.

Idealne miejsca na zorganizowanie urodzin dla dzieci

Poniżej lista przykładowych miejsc, które najczęściej wybierają rodzice na organizację urodzin.

Park trampolin – ostatnio stał się bardzo popularnym miejscem właśnie na organizację urodzin. Dzieci mogą bawić się pod okiem instruktora, który organizuje dla nich liczne gry i zabawy. Koszt takich urodzin dla 10 uczestników to ok.500 zł.Sala zabaw – polecana dla dzieci młodszych. Taką salę można wynająć na godziny, jednak zazwyczaj płaci się za ilość dzieci. W przypadku gdy chcemy zaprosić 10 osób na dwie godziny, to całkowity koszt będzie się wahał ok.400 – 500 zł.Aquapark – w przypadku 10 osobowej grupki dzieci koszt wynosi ok.550 zł. Fajną sprawą jest fakt, iż dzieci oddajemy w ręce animatora oraz instruktora, a my nie musimy spędzać czasu na basenie. Niestety, jeśli będziemy chcieli przypilnować swoje pociechy, będziemy musieli zapłacić za wejście.