Przedstawiamy kolejne doskonałe urządzenie, które jest wykorzystywane w salonach kosmetycznych. Starzenie się skóry, blizny, rozstępy… to wszystko przestaje nas martwić, gdy widzimy rezultaty działania Morpheusa, który można kupić tu: https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.

Czym jest Morpheus 8 pro?

Morpheus 8 pro to najnowsze urządzenie na rynku, które znajduje szerokie zastosowanie w gabinetach kosmetycznych i salonach medycyny estetycznej. Możliwe dzięki niemu zabiegi Morpheus są bezpieczne, trwają krótko i dają efekty, zbliżone do operacji plastycznych.

Morpheus 8 pro opiera się na dwóch najnowszych technologiach. Pierwszą z nich jest termiczne napinanie skóry RF Forma, umożliwiające konturowanie owalu twarzy oraz zabiegi odmładzające. Drugą technologią jest podskórne frakcyjne mikronakłuwanie.

Jakie jest działanie Morpheusa na skórę?

Obie technologie mają sprawdzone działanie na skórę twarzy a także innych partii ciała. Twarz, dzięki zabiegom przy użyciu Morpheusa staje się odmłodzona, wygładzona i ujędrniona, a jej owal podnosi się. Co więcej, zmarszczki zostają spłycone i stają się niewidoczne!

Morpheus sprawdza się także w walce z pozostałościami po trądziku. Co prawda urządzenia nie można używać, gdy mamy na twarzy aktywne stany zapalne, ale za to świetnie radzi sobie z nieestetycznymi bliznami i przebarwieniami, które zostają po problemach skórnych nie tylko wieku dojrzewania.

Jak już wspominaliśmy, technologia Morpheus działa także na inne partie ciała. Dzięki niej usuniemy blizny z ramion i dekoltu. Zabiegi świetnie wpływają także na usuwanie rozstępów i przydają się w walce z wiotką skórą, na przykład na brzuchu, po ciąży, czy na udach i pośladkach po intensywnym odchudzaniu. Po więcej szczegółów zapraszamy na: https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.